Sołectwo przyjazne naturzeInformujemy, że w związku z brakiem wymaganej regulaminem  ilości zgłoszeń, czwarta  edycja konkursu  „Sołectwo Przyjazne Naturze” nie zostanie rozstrzygnięta.

Zapraszamy do śledzenia informacji o konkursach w ramach Wielkopolskiego Dnia Ochrony Środowiska w następnym roku.

W ramach zbliżającego się Wielkopolskiego Dnia Ochrony Środowiska (3 czerwca 2018 r. na terenie Ogrodu Botanicznego w Poznaniu) Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego współorganizuje czwartą edycje konkursu pt. „Sołectwo Przyjazne Naturze, edycja 2018 Sołectwo Przyjazne Powietrzu”. Celem konkursu jest zebranie informacji o przedsięwzięciach przyjaznych środowisku na najniższym stopniu samorządności oraz jeszcze większe zmotywowanie społeczności lokalnych do działań proekologicznych. Ponadto informacje uzyskane w wyniku analizy nadesłanych formularzy pozwolą organizatorom na wyznaczenie właściwych kierunków edukacji społeczeństwa w dziedzinie ochrony przyrody. Zapraszamy do udziału!

Termin zgłoszeń: 30 kwietnia 2018 r.

Pobierz:
Regulamin konkursu,
Formularz zgłoszeniowy.


Zobacz wyniki konkursu w 2016 roku, wyniki konkursu w 2017 roku.

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuPrzedsięwzięcie dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu