Aktualności

20 Mar 2017

Wielkopolski Dzień Ochrony Środowiska – konkursy

zaproszenie_wdos_2017_1Dnia 4 czerwca br. (niedziela) na terenie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się trzecia edycja Wielkopolskiego Dnia Ochrony Środowiska. W ramach wydarzenia zapraszamy do udziału w konkursach.

Wielkopolski Dzień Ochrony Środowiska,  organizowany przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju oraz Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu to wydarzenie wpisujące się w międzynarodową inicjatywę mającą na celu promocję zrównoważonego rozwoju oraz instytucji, organizacji i firm działających na jego rzecz. Tegoroczne obchody będą połączone z organizowanym tego samego dnia Dniem Dziecka. W ramach przedsięwzięcia odbędą się konkursy skierowane do:

Zapraszamy do udziału, termin zgłoszeń upływa 10 maja br.

Hanna Nowak

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuPrzedsięwzięcie pn. „Edukacja ekologiczna w parkach krajobrazowych Wielkopolski” dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

Powiększenie
Kontrast