Aktualności

16 Paź 2018

Rajdu na zakończenie sezonu turystycznego 2018 w Puszczy Zielonce

Związek Międzygminny ,,Puszcza Zielonka” wraz z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego zapraszają miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu na „Zakończenie Sezonu Turystycznego w Puszczy Zielonce”, na terenie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka. Impreza turystyczna odbędzie się w sobotę 27 października 2018 r., na której odbędą się warsztaty i trening Nordic Walking z Aleksandrem Wilanowskim oraz rajd rowerowy na trasie 25 km i trasie rowerowej tajemniczej – własna trasa.

Start i meta zorganizowane będą się w Stęszewku – boiska przy świetlicy wiejskiej. Meta czynna od godz. 12:30 do godz. 14:00.  Szczegóły dotyczące wszystkich tras i warsztatów Nordic Walking znajdują się w regulaminie rajdu – w załączniku.

REGULAMIN Rajdu na zakończenie sezonu turystycznego w Puszczy Zielonce

Rajd jest bezpłatny, a na wszystkich zgłoszonych uczestników będzie czekał regeneracyjny posiłek, pamiątkowy znaczek rajdowy oraz możliwość udziału w konkursie z nagrodami.

Zgłoszenia udziału przyjmowane są wyłącznie elektronicznie do dnia 24.10.2018, poprzez stronę www.turystyka.puszcza-zielonka.pl

Danuta Śliwa

 

Powiększenie
Kontrast