Aktualności

11 maj 2017

Konkurs „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie” – zapraszamy

 Konkurs przyrodnicze rymowanie 2017 1Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z terenu województwa wielkopolskiego do udziału w V edycji konkursu przyrodniczo – artystycznego pn. „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – rośliny pól, lasów i ogrodów wielkopolskich parków krajobrazowych”.Konkurs jest realizowany przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego. W poprzednich edycjach prace uczestników dotyczyły ssaków, gadów i płazów, ptaków i owadów parków krajobrazowych Wielkopolski, tematem obecnej edycji po raz pierwszy zostały rośliny..

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych z klas IV – VI z terenu województwa wielkopolskiego. Zadaniem uczestników jest przygotowanie jednej pracy literackiej (wierszyk) lub jednej pracy plastycznej (rysunek) zgodnie z tematyką konkursu.

Termin nadsyłania prac upływa 23 czerwca 2017 r.

Pobierz:

informacje o konkursie (regulamin, karty informacyjne, oświadczenie)
materiały pomocnicze

Eliza Mikołajewska-Maruszyńska

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuPrzedsięwzięcie dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

Powiększenie
Kontrast