Kalendarium

I zajęcia z cyklu "Pod ciemnym niebem Chalina – spotkania z astronomią"

18 sie 2017
do:
19 sie 2017

„Jak mierzymy Wszechświat?” W trakcie zajęć uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami z astronomii dotyczącymi: Układu Słonecznego, typów gwiazd, obiektów „głębokiego nieba”, wykonywania pomiarów w kosmosie, typów i budowy teleskopów (z wykorzystaniem sprzętu będącego na wyposażeniu OEP w Chalinie). W ramach zajęć edukacyjnych zaplanowano wykłady, warsztaty, pokazy i obserwacje astronomiczne.

Sierakowski PK

Inne

II zajęcia z cyklu "Pod ciemnym niebem Chalina – spotkania z astronomią"

29 wrz 2017
do:
30 wrz 2017

„Dlaczego gwiazdy świecą?” W trakcie zajęć uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami z astronomii dotyczącymi: Układu Słonecznego, typów gwiazd, obiektów „głębokiego nieba”, wykonywania pomiarów w kosmosie, typów i budowy teleskopów (z wykorzystaniem sprzętu będącego na wyposażeniu OEP w Chalinie). W ramach zajęć edukacyjnych zaplanowano wykłady, warsztaty, pokazy i obserwacje astronomiczne.

Sierakowski PK

Inne

III zajęcia z cyklu "Pod ciemnym niebem Chalina – spotkania z astronomią"

27 paź 2017
do:
28 paź 2017

„W poszukiwaniu drugiej Ziemi” W trakcie zajęć uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami z astronomii dotyczącymi: Układu Słonecznego, typów gwiazd, obiektów „głębokiego nieba”, wykonywania pomiarów w kosmosie, typów i budowy teleskopów (z wykorzystaniem sprzętu będącego na wyposażeniu OEP w Chalinie). W ramach zajęć edukacyjnych zaplanowano wykłady, warsztaty, pokazy i obserwacje astronomiczne.

Sierakowski PK

Inne