Aktualności

27 Cze 2018

Zakończenie konkursu fotograficznego w Miliczu

W dniu 19 czerwca br. o godz. 9:00 w Centrum Bioróżnorodności w Miliczu odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom VII edycji konkursu fotograficznego „Drzewo jako element krajobrazu w Parku Krajobrazowym Dolina Baryczy”.

Konkurs został skierowany do szkół podstawowych i klas gimnazjalnych w szkołach podstawowych z terenu parku krajobrazowego „Dolina Baryczy” z części wielkopolskiej i dolnośląskiej. Uroczystego otwarcia finału konkursu, dokonali Dyrektor Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych Pan Piotr Śnigucki oraz Dyrektor Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego Pan Janusz Łakomiec. Następnie Dyrektorzy przystąpili do wręczenia nagród. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne. Nagrodami w tym konkursie były książki-albumy za zajęcie trzech pierwszych miejsc w obu kategoriach, oraz nagrody- wyróżnienia za udział dla wszystkich finalistów i nagrody  wraz z podziękowaniami  dla opiekunów. Na zakończenie uroczystości wszystkich uczestników i gości zaproszono na drobny poczęstunek. Po zakończeniu uroczystości finaliści udali się na warsztaty przyrodnicze, pod przewodnictwem pracownika Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych.

 

Poniżej lista laureatów konkursu:

Kategoria Szkoła Podstawowa:

I miejsce: Szkoła Podstawowa w Raczycach

II miejsce: Szkoła Podstawowa w Wziąchowie Wielkim

III miejsce: Szkoła Podstawowa w Dębnicy

 

Kategoria Klasy Gimnazjalne przy szkołach podstawowych:

I miejsce: Szkoła Podstawowa we Wróblińcu

II miejsce : Szkoła Podstawowa w Odolanowie

III miejsce : Szkoła Podstawowa we Wróblińcu

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuPrzedsięwzięcie pn. „Publikacje, szkolenia, konferencje, targi, imprezy okolicznościowe, zajęcia dydaktyczne i konkursy związane z działalnością Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego” dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

Powiększenie
Kontrast