Aktualności

18 Lis 2016

Wystawa Asymilacja w Jeziorach

Wystawa Asymilacja w Jeziorach 2016 1Wielkopolski Park Narodowy, Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach oraz Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego zapraszają na wystawę prac Julii Kaczmarczyk-Piotrowskiej pt. ASYMILACJA. Rysunki na papierze. Wystawa czynna jest w okresie 2 listopada-2 grudnia br. w Centrum Edukacji Ekologicznej Wielkopolskiego Parku Narodowego w Jeziorach. Wystawę można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

ASYMILACJA to projekt długoterminowy. Prezentowane prace są pokłosiem dwóch projektów edukacyjnych: „Formy fraktalne” i „Leśne przemiany”. W skład cyklu wchodzą prace wykonane w tradycyjnych technikach plastycznych. W ramach projektów zorganizowano warsztaty i plenery. Obecnej wystawie towarzyszy cykl spotkań warsztatowych w Pracowni Plastycznej Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach, który przybliża technikę stosowaną przez artystkę.

Wystawa była wcześniej prezentowana na stoisku Eko Forum w trakcie Targów Edukacyjnych w Poznaniu (Międzynarodowe Targi Poznańskie),  w Osiedlowym Domu Kultury Orbita w Poznaniu i Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej informacji na stronie Wielkopolskiego Związku Artystów Rzeźbiarzy.

Piotr Basiński

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuPrzedsięwzięcie dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

Powiększenie
Kontrast