Aktualności

13 Wrz 2018

Wyniki VI edycji konkursu „Przyrodnicze rymowanie…”

W dniach 1 – 3 sierpnia br. odbyło się posiedzenie komisji, składającej się z przedstawicieli Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, która dokonała oceny prac plastycznych i literackich nadesłanych na konkurs „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – grzyby wielkopolskich parków krajobrazowych”.

W konkursie udział wzięli uczniowie klas IV – VI z 80 szkół podstawowych z terenu województwa wielkopolskiego. Łącznie nadesłano 888 prac, z czego 38 zostało odrzuconych, ponieważ nie były zgodne z regulaminem konkursu (inne niż wymienione gatunki grzybów). Ocenie podlegało 850 prac, w tym 620 prac plastycznych i 230 prac literackich. Wybór najlepszych prac nie był prosty, jednak po burzliwych obradach, komisja wyłoniła zwycięzców.

Laureatów wraz z nauczycielami koordynującymi, zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród, które odbędzie się 5 grudnia 2018 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przy Al. Niepodległości 34.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział oraz piękne prace i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Wyniki konkursu do pobrania:

Wyniki VI edycji konkursu Przyrodnicze rymowanie …- grzyby

Małgorzata Walicht

Eliza Mikołajewska-Maruszyńska

 

Powiększenie
Kontrast