Aktualności

15 Wrz 2017

Wyniki V edycji konkursu przyrodniczo – artystycznego: „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – rośliny pól, lasów i ogrodów wielkopolskich parków krajobrazowych”

W dniach 7 – 8 sierpnia br. odbyło się posiedzenie komisji, składającej się z przedstawicieli Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, która dokonała oceny prac plastycznych i literackich nadesłanych na konkurs „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – rośliny pól, lasów i ogrodów wielkopolskich parków krajobrazowych”.

W konkursie udział wzięli uczniowie klas IV – VI z 44 szkół podstawowych z terenu województwa wielkopolskiego. Łącznie nadesłano 499 prac, z czego 30 zostało odrzuconych, ponieważ nie były zgodne z regulaminem konkursu (inne niż wymienione gatunki roślin). Ocenie podlegało 469 prac, w tym 329 prac plastycznych i 140 prac literackich. Wybór najlepszych prac nie był prosty, jednak po burzliwych obradach, komisja wyłoniła zwycięzców.

Laureatów wraz z nauczycielami koordynującymi, zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród, które odbędzie się 7 grudnia 2017 r. o godz. 12:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przy Al. Niepodległości 34.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział oraz piękne prace i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Małgorzata Walicht

Eliza Mikołajewska-Maruszyńska

Do pobrania:

Wyniki V edycji konkursu „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – rośliny pól, lasów i ogrodów wielkopolskich parków krajobrazowych”

Powiększenie
Kontrast