Aktualności

25 Lut 2019

Wyniki I etapu Konkursu „Moja Wielkopolska”

Dnia 22 lutego br. w Zespole Szkół Odzieżowych im. Wł. Reymonta w Poznaniu odbył się I etap XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie „Moja Wielkopolska”.

Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat historii, kultury oraz środowiska przyrodniczego regionu, a także pobudzanie zainteresowania „małą ojczyzną”. Konkurs skierowany jest do uczniów 7 i 8 klas podstawowych z terenu całej Wielkopolski.

W drodze eliminacji wewnątrzszkolnych w których wzięło udział 633 uczniów do I etapu – pisemnego przystąpiło 59 uczniów. Uczestnicy konkursu na rozwiązanie 9 zadań o charakterze otwartym oraz zamkniętym mieli 45 minut. Test pozwolił wyłonić najlepszą dwudziestkę, która zakwalifikowała się do udziału w finale konkursu i warsztatach, które odbędą się w dniach 25-26 kwietnia br. w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Lądzie.

Poniżej prezentujemy listę uczestników zakwalifikowanych do udziału w finale.

Wyniki I etapu IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie „Moja Wielkopolska”

Regulamin II etapu XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie „Moja Wielkopolska”

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a nauczycielom-opiekunom dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie uczestników.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, pracownikom i uczniom Zespołu Szkół Odzieżowych im. Wł. Reymonta za ogromną życzliwość i pomoc w organizacji konkursu!

Katarzyna Sierpowska

 

 

 

 

 

 

 

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuPrzedsięwzięcie pn. ” Publikacje, konferencje, wystawy, imprezy plenerowe, zajęcia dydaktyczne i konkursy związane z działalnością Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego” dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

Powiększenie
Kontrast