Aktualności

16 Kwi 2019

Wernisaż wystawy „MoCZARY i urOCZYska”

15 kwietnia br. w Salonie Fotografii Przyrodniczej FOTONATURA na Dziewiczej Górze odbył się wernisaż zdjęć Adriany Bogdanowskiej pt. „MOCZARY I UROCZYSKA”.

W trakcie wernisażu Pani Adriana z pasją opowiadała o prezentowanych zdjęciach oraz chętnie odpowiadała na pytania zgromadzonej publiczności. Wszyscy, którzy odwiedzili tego wieczoru Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej mieli także sposobność obejrzeć diaporamy oraz krótkie filmy twórczyni wystawy, prezentujące życie mieszkańców tytułowych moczarów i uroczysk.

Adriana Bogdanowska są twórczość prezentowała na VII Międzynarodowym Festiwalu Fotografii Przyrodniczej „Sztuka Natury 2014” w Toruniu oraz na XI Międzynarodowym Festiwalu Fotografii Przyrodniczej „Wizje Natury 2015” w Izabelinie. W tym samym rok powstała pierwsza wystawa autorki pt. „Śni się drzewom las”. W 2018 r. za zdjęcie nartnika skąpanego w świetle otrzymała  Nagrodę Publiczności w okręgowym konkursie na Fotografa Roku ZPFP i I Miejsce w kategorii Owady i Pajęczaki ogólnopolskiej odsłony tego konkursu. W 2019 r. za zdjęcie kumaka ponownie zdobyła Nagrodę Publiczności w Okręgu Łódzkiem ZPFP.

Wystawa potrwa do 13 czerwca br. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Powiększenie
Kontrast