Aktualności

19 Kwi 2016

Hasło Wielkopolskiego Dnia Ochrony Środowiska wybrane

Wielkopolski Dzień Ochrony Środowiska 2016„Wie to mały, wie to duży, środowisko zdrowiu służy” – to hasło będzie promować tegoroczny Wielkopolski Dzień Ochrony Środowiska, który odbędzie się 5 czerwca br. (niedziela) na terenie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autorką zwycięskiego hasła jest Maria Feler ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała  S. Wyszyńskiego w Mieleszynie. Hasło zostało wybrane spośród 62 nadesłanych propozycji. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy! Nagroda zostanie wręczona w trakcie Wielkopolskiego Dnia Ochrony Środowiska w Poznaniu.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i również zapraszamy na obfitujące w atrakcje obchody Wielkopolskiego Dnia Ochrony Środowiska w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Już wkrótce więcej informacji na temat programu wydarzenia.

Piotr Basiński

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuPrzedsięwzięcie pn. „Ekoedukacja w parkach krajobrazowych Wielkopolski” dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

Powiększenie
Kontrast