Aktualności

18 Kwi 2016

Eko Zagadka w Ratajskiej Telewizji Kablowej

Eko Zagadka w Ratajskiej Telewizji Kablowej 2016 1Na antenie Ratajskiej Telewizji Kablowej trwa emisja cyklu Eko Zagadka, prezentującego przyrodnicze i kulturowe walory Wielkopolski. W ramach współpracy Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, Ratajskiej Telewizji Kablowej oraz PalFilmStudio (producent filmów) w programie Eko Zagadka emitowane są filmy z cyklu Wielkopolskie Parki Krajobrazowe (13 odcinków) oraz Wielkopolskie Rezerwaty Przyrody (5 odcinków). W programie pojawi się również film Wypoczynek na wsi, czyli wielkopolska agroturystyka oraz dodatkowo film pt. Drzewa wśród pól, przygotowany przez Jacka Kubiaka i Jerzego Paczkę (Telenowa). Filmy zmieniają się raz w miesiącu, a poszczególne produkcje są wyświetlane wielokrotnie (zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem telewizji). Każdej emisji programu towarzyszy cykliczny konkurs dla widzów, w którym nagrodami są publikacje Zespołu Parków.

Program Ratajskiej Telewizji Kablowej jest dostępny dla abonentów sieci INEA. Więcej informacji na temat możliwości odbioru znaleźć można na stronie stacji: www.rtk.poznan.pl.

W bieżącym miesiącu w programie Eko Zagadka pojawi się film o Parku Krajobrazowym Promno. Najbliższa emisja już jutro o godzinie 10:50. Zapraszamy!

Piotr Basiński

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu
Przedsięwzięcie dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

Powiększenie
Kontrast